انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس

این بار قصد داریم شما را با یک نرم افزار مهندسی به نام نرم فزار انسیس آشنا سازیم این نرم افزار بیشتر برای مدل سازی و تحلیل های آماری در انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس استفاده می شود و روش کاربردی در این نرم افزار به روش اجزا محدود می باشد.

اکثر مهندسین و طراحان با استفاده از این نرم افزار انسیس قادرند در طرح هایی که دارند از این نرم افزار ها به صورت مرحله به مرحله استفاده نمایند در پروژه هایی همچون بهینه سازی ساختاری و حرارتی و دینامیکی و در شبیه سای مد و ارتعاشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.به خصوص در انجام پایان نامه که نیاز به نوآوری در پروژه ها بسیار است.

 

 

انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس و کاربرد آن

 نرم افزار انسیس  طوری طراحی شده است که با استفاده ازابزارهای پیش بینی شده به تحلیل سازه ها بپردازید و یا در انجام عملیات صنعتی بسیار پرکاربرد هستند. کاربردهای استفاده از نرم افزار  انسیس در انجام پایان نامه فراوان است حتی برای شبیه سازی پایان نامه های مختلف می شود از آنها استفاده نمود. وتوسط آنها مدل های رفتاری مختلف خطی و غیر خطی را در پایان نامه بررسی نمود.

 انسیس یک نرم افزار ساده و قدرتمند است که از آن می شود در انجام پایان نامه استفاده داشت. به طراحان و مهندسین این امکان را می دهد تا هر ایده ی ناممکنی را بر روی صفحه کامپیوتر پیاده سازند. تحلیل داده و یا پایگاه داده جز کاربری های این نرم افزار محسوب می شود. و این نرم افزار به حدی قدرتمند است که پیش بینی می شود برای رفع مشکلات بسیاری مفید فایده واقع شوند. با استفاده از این نرم افزار طراحی و تولید محصول در کوتاه ترین زمان ممکن تخمین زده می شود.

انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس و گستردگی آن

گستردگی و توسعه این نرم افزار به حدی است که می تواند از کوچکتری تا بزرگترین مجموعه را در بر گرفته و یا حتی کلیه ی نماهای  سه بعدی را نیز در بر گرفته و به این طریق دامنه ی توسعه را افزایش دهد.و توسط آن در انجام پایان نامه گستردگی و تنوع بسیاری حاصل می شود..

این سیستم طوری طراحی شده است که بتواند نیاز هر کاربری را مرتفع و تامین نماید و توابعی که این نرم افزار از آن تبعیت می کنند در این سه دسته جای می گیرند :

مدل های اضافی

پلاگین cad

اتصالات متحرک

در انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس زبان برنامه نویسی به صورت پارامتریک می باشد .

این مبحث انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس به اتمام رسید.

مبحث بعدی انجام پایان نامه با نرم افزار انسیس را  لطفا دنبال کنید.

 

نویسنده: ملکی

تاریخ: 31-5-1395

منبع: editexperts.ir