پایان نامه پردازش ابری و دلایل پیدایش آن

یکی از مهم ترین و اصلی ترین انگیزه هایی که باعث می شود تا دانشجویان در حال تحصیل در رشته های کامپیوتر به سوی تحقیق و تهیه ی پایان نامه پردازش ابری تشویق شوند این سوالات است که چرا با وجود بالا رفتن قدرت کامپیوتر ها سرعت کار با آن ها ضعیف تر و کند تر شده است و اینکه چرا کامپیوتر ها مانند قبل سرعت شان بالا نمی باشد؟! این سوالات موجب می شود تا دانشجویان در پایان نامه های خود به کنکاش و بررسی این موضوعات بپردازند.

 

 

دلیل آن کاملا روشن است, دلیل این کندی این می باشد که با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم عامل ها و ساختار نرم افزار ها نیز پیچیده تر شده است که این موضوع باعث می شود تا امکانات آن ها بالاتر از سطح نیازمندی هایی باشد که مورد استفاده قرار می گیرد که سایر دلایل و سوالات در پایان نامه پردازش ابری مورد بررسی قرار می گیرد.

پایان نامه پردازش ابری و توضیح کلیات و مفهوم آن

همانطور که از مفهوم این کلمه مشخص است و در پایان نامه پردازش ابری به کار می رود, پردازش ابری به این معناست که در هر لحظه و هر زمان می توانید به اطلاعات خود دست یابی داشته باشید که شرط آن هم اتصال به اینترنت می باشد.

برای نمونه شما لپ تاب یا وسیله ای که اطلاعات را در آن قرار داده اید را در منزل جا گذاشته اید و در آن لحظه به اطلاعاتتان نیاز دارید, با این تکنولوژی شما می توانید با استفاده از دستگاه دیگری مانند تبلت فرد دیگری ولی با اکانت یا همان نام کاربری وارد شده و به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید که اصول و روش کلی این تکنولوژی در پایان نامه پردازش ابری بررسی می شود تا به نتیجه ای مطلوب برسد.

پایان نامه پردازش ابری و نحوه ی عملکرد این تکنولوژی

با استفاده از این تکنولوژی که دانشجویان در پایان نامه های خود به بررسی و رفع نقص های آن می پردازند این امکان به افراد داده می شود تا در هر جای دنیا به راحتی دسترسی داشته باشند به این صورت که به جای این که افراد اطلاعات خود را بر روی حاظه ای ثابت مانند کامپیوتر شخصی یا تبلت ذخیره کنند ۀن را بر روی سروری در فضای مجازی در اینترنت نگهداری می کنند و دانشجویان با ارائه ی پایان نامه در این زمینه به تکمیل و توسعه ی این فرآیند کمک می کنند.

 

نویسنده: شایگان

تاریخ: 11-5-1395

منبع: editexperts.ir