خوب نوشتن الزام پروپوزال نویسی موفق

خوب نوشتن یکی از مهارت های الزامی برای پروپوزال نویسی محسوب می شود که داشتن و یا نداشتن این مهارت تمام تجربه پروپوزال نویسی شما دستخوش تغییر و دگرگونی خواهد کرد. اگر خوب نوشتن را بلد باشید از هر لحظه پژوهش و نگارش پروپوزال لذت خواهید برد و گرنه فقط آنچه که پیش رویتان است خلاصی از پژوهش خواهد بود. انجام هر کار خوب طبیعتاً نیاز به مهارت و منابعی دارد, خوب نوشتن هم نیاز به منابعی برای آموزش دارد.

 

                                                                                                          

 

خوب نوشتن یعنی ساده و پخته نویسی و مثل هر مهارت دیگری در ابتدا دشوار و در ادامه و با ممارست و تکرار آموختنی خواهد بود. اگر قرار است نوشتن علاوه بر مقوله پروپوزال نویسی, جایی در زندگی شغلی ما داشته باشد, حتماً لازم است برای آموختن آن سرمایه گذاری کنیم و با تمرین و تکرار مستمر آن را تبدیل به عادتی لذت بخش برای خودمان کنیم.

داشتن پرسش های خوب و کاربردی به هنگام مطالعه, به پخته نویسی و همچنین ساده نویسی کمک شایان توجهی خواهد نمود. خواندن نمونه های خوب, بهره گیری از منابع آموزشی ساده و مقدماتی, تمرین و تمرین و بازخورد همگی مواردی هستند که به بهبود نوشتن شما کمک می گنند.

زمان دریافت نقد و بازخورد رو در رو, مثلاً در جلسه دفاع از پروپوزال و یا پایان نامه تماً مشتاقانه به سخنان اساتید نقد کننده گوش دهید, نکته دریافتی از انتقادات را یادداشت نموده و به تک تک پرسش ها و ابهامات به صورت لمی و و با استناد به بخش های مختلف پروپوزال پاسخ دهید.

واقعاً ارادتمند و مشتاق یادگیری باشید, چرا که در غیر این صورت و با نمایشی رفتار کردن حس شما به راحتی به مقدین و اساید داور انتقال یافته و تصویر شما بعنوان یک پژوهشگر بد در ذهن آنها ثبت خواخهد شد و این مسئله طبیعتاً برای آینده تحصیلی و شغلی شما در آینده مطلوب نخواهد بود.

انجام پروپوزال

سفارش پروپوزال


مطالب دیگر این گروه
نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB نگارش پایان نامه دکتری با نرم افزار MATLAB  نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق نگارش پروپوزال پژوهشی برای پایان نامه حقوق اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) اصول نگارش پایان نامه ( پایان نامه علوم اجتماعی) مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری مشکلات دانشجویان حسابداری برای نگارش پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری نگارش مقدمه پایان نامه حسابداری چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟ چطور چکیده پایان نامه مدیریت خود را بنویسیم؟