عقد قرارداد

به منظور عقد قرارداد شما ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و پایان نامه یا پروژه خود را در آن ثبت می کنید. کارشناسان و متخصصان ما در زمینه پروژه، پایان نامه ارشد و یا رساله دکترا به شما مشاوره می دهند و بعد از مشخص شدن برنامه ریزی های لازم برای  نگارش پروژه و یا پایان نامه با شما هماهنگیهای مربوط را انجام می دهند. متخصصین ما در زمان مقرر پروژه شما را تحویل می دهند و پروژه ای مربوط به نیاز شما آماده می سازند. شرکت ما در حفظ پایان نامه شما کوشا است و به هنگام عقد قرارداد کاملا به شما اطمینان خاطر می دهد. شما نیز می توانید از شروع مراحل پروژه تا پایان آن با مشاوران ما در تماس باشید و از وضعیت انجام پایان نامه یا پروژه خود آگاه شوید. تمامی مراحل انجام پایان نامه تان را به ما بسپارید تا حرفه ای ترین پروژه را تحویل دهید.

با ما با شماره های 66489384 و یا در صورت نیاز به مشاوره فوری و یا خارج از ساعات اداری با مسئول بخش قرارداد با شماره 09197568388 تماس حاصل کنید.

عقد قرارداد


مطالب دیگر این گروه
پایان نامه مدیریت منابع انسانی پایان نامه مدیریت منابع انسانی پایان ­نامه معماری داخلی پایان ­نامه معماری داخلی پایان نامه مدیریت با موضوع آسیب شناسی پایان نامه مدیریت با موضوع آسیب شناسی انجام پایان­ نامه معماری انجام پایان­ نامه معماری پایان نامه برق با محوریت الگوریتم ژنتیک پایان نامه برق با محوریت الگوریتم ژنتیک پایان نامه مدیریت با محوریت عملکرد مالی پایان نامه مدیریت با محوریت عملکرد مالی